Májová soutěž o e-book „7 kroků k přirozenému porodu“ začíná!

Soutěž skončila a výherci byli vylosováni a oznámeni dne 23.5.2016. Děkuji všem za účast! 🙂

A je to tu! Májová soutěž nejen pro těhotné o 3 e-booky „7 kroků k přirozenému porodu“ v hodnotě 390 Kč je tady.

E-book, který ocení každá nastávající maminka. Obsahuje užitečné informace o přirozeném porodu, návody a tipy, jak se na porod jednoduše a s lehkostí připravit. Včetně 3 bonusů ZDARMA.

Zasoutěžte si a vyhrajte e-book, který vám bude průvodcem na vaší cestě k přirozenému porodu.

Více o e-booku najdete zde.

hardcoverjacket_747x1076

Jak e-book „7 kroků k přirozenému porodu“ včetně 3 bonusů vyhrát?

Prostě se přihlaste do soutěže nejpozději 21. května 2016 a sledujte facebookovou stránku Mámou přirozeně, kde výherce vyhlásím.

Přihláška do soutěže:

Soutěž je ukončena. E-book si můžete zakoupit na tomto odkazu.

Nic jiného není potřeba. Protože je to moje první online soutěž, rozhodla jsem se to pojmout velmi jednoduše. 🙂

Vystudovala jsem lékařskou fakultu a mám za sebou přednášky o porodu od lékařů a byla jsem zvědavá, jaký náhled na porod mi přinese tento eBook. V průběhu mého těhotenství jsem o porodu přemýšlela, ale ve svých představách jsem měla spíše klasický porod v porodnici za asistence/vedení porodních asistentek a lékařů. Tento eBook mě ale nadchnul a nakopnul zároveň. Je v něm spousta hodnotných informací, praktických rad a je také ,,prošpikován“ mnohými užitečnými odkazy na jiné zdroje. Autorka Vás nenásilně seznamuje s přirozeným porodem. Osobně velmi oceňuji její návody ohledně dýchání, relaxace, masáže a posílení sebevědomí, které zde také najdete. Já jsem si při čtení tohoto eBooku postupně vytvářela novou představu svého porodu a uvědomila jsem si, že je na čase se začít na svůj porod připravovat:-) Tento eBook bych doporučila každé nastávající mamince, bez ohledu na to, jaký má postoj k samotnému porodu. Ve mně tento eBook zažehnul plamínek pozitivního přístupu k mému porodu.

To mi napsala po přečtení e-booku Šárka.

Věřím, že i vás e-book nadchne. Využijte této příležitosti a zkuste štěstí v soutěži o něj.

Soutěž trvá do 21. května 2016.

Kompletní pravidla soutěže:

  • Provozovatelkou soutěže je Ing. Petra Veselá, IČ 04921739, email: petra@petra-vesela.cz.
  • Soutěž probíhá přímo na této stránce v době od 16. do 21. května 2016.
  • Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník webu www.petra-vesela.cz ve věku 18 a více let, který splní pravidla soutěže. Každý soutěžící se smí do soutěže zapojit jen jednou.
  • Podmínkou pro účast v soutěži je vyplnění přihlášky do soutěže zveřejněné v tomto článku. V přihlášce soutěžící uvede jméno, které bude v případě výhry zveřejněno, a svoji platnou e-mailovou adresu, na kterou mu bude v případě výhry odeslána hlavní cena.
  • Hlavní cenou v soutěži je e-book 7 kroků k přirozenému porodu (Přivítejte své mateřství přirozeným porodem) se 3 bonusy: „Vzor porodního přání“, „Afirmace k podpoření pozitivní energie ve vašem životě v grafické podobě k vytištění“, „Doživotní aktualizace tohoto e-booku zdarma“
  • Po skončení soutěže vylosuje organizátor soutěže výherce, jehož jméno oznámí do 2 dnů po ukončení soutěže v komentáři pod tímto článkem a na facebookové stránce Mámou přirozeně.
  • Hlavní cena bude výherci odeslána do 2 dnů od vyhodnocení soutěže na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce do soutěže.
  • Vyplněním a odesláním přihlášky soutěžící vyjadřuje souhlas s pravidly této soutěže a se zpracováním zadaných osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Nenechávejte si to pro sebe 🙂

Pokud se Vám tato soutěž líbí, můžete udělat radost svým přátelům a SDÍLET tento příspěvek.

HODNĚ ŠTĚSTÍ 🙂

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Petra Veselá
Ukazuje ženám cestu k přirozenému porodu, protože ona sama touto cestou s radostí a láskou prošla. Před dvěma lety se rozhodla, že si svůj porod nenechá vzít všudypřítomným strachem z porodu a pomocí informací a komplexní přípravy získala sebevědomí a sílu prožít úžasný porod i v prostředí české porodnice. Porod chápe jako bránu k zázraku, kterým je dítě, kterou je důležité projít bezpečně, klidně a láskyplně. Petra je autorkou e-booku 7 kroků k přirozenému porodu. Inspiruje ženy, aby vzaly svůj porod do svých rukou a porodily přirozeně, jednoduše a s láskou. Více informací o Petře najdete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.