Objednávka e-booku:

 

7 kroků k přirozenému porodu

 • Ano, objednávám si e-book 7 kroků k přirozenému porodu
  Toužím přivítat své miminko klidně a s láskou a proto si objednávám e-book "7 kroků k přirozenému porodu aneb Přivítejte své mateřství přirozeným porodem" v hodnotě 390 Kč.
 • Ano, dostanu k němu 3 bonusy ZDARMA:
 • Bonus č.1
  Vzor porodního přání
 • Bonus č.2
  Afirmace v podobě k vytištění
 • Bonus č.3
  Doživotní aktualizace tohoto e-booku zdarma
 • Ano, v objednávce mám správně vyplněné veškeré údaje
  A to zejména e-mail, na který mi e-book přijde, jakmile bude uhrazen.
 • Ano, mám 14ti denní GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ
  Pokud v e-booku nenajdu, co hledám, mám 14ti denní GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ.

Vybrané reference:

Ako budúca mamička som si potrebovala prečítať presne takúto knižočku! Je to úžasná pomôcka k nasmerovaniu tým správnym smerom ku krásnemu a zdravému pôrodu dieťatka. Obsahuje množstvo užitočných informácií, ktorými sa určite budem riadiť, aby som z pôrodu mala výnimočný zážitok a hneď od začiatku nadviazala s bábätkom láskyplný vzťah. Ďakujem krásne za všetky informácie a osobné skúsenosti.

Martina Magulová

Milá Petro, děkuji za e-book. Udělal mi obrovskou radost a naplnil opět nadějí. Přirozené věci jsou prostě přirozené a je přínosné si o nich číst. Oceňuji osobní zkušenosti a afirmace, které mohou budoucím maminkám přinést více důvěry. Děkuji za kompletní informace. Pro budoucí maminky může být tento e-book stejně kvalitním zdrojem doporučení jako předporodní přednášky. V některých případech tyto přednášky zcela jistě předčí.

Zuzana Jurečková

Porod není nemoc. Pokud se s touto větou ztotožňujete, je tenhle ebook přesně pro vás. Spousta užitečných informací vás uvede do světa přirozeného porodu a Petra vám představí, jaké máte možnosti a jaké jsou alternativy dnes běžně dělaných zákroků. Maminka v dnešní době potřebuje kvalitní informace, protože už dávno neplatí, že co řekne doktor, to je svaté. Velmi si cením užitečných odkazů na zdroje těchto kvalitních informací i na přehledy porodnic.

Adéla Felklová

Upozornění pro Slovensko: Zvolíte-li jako místo bydliště Slovenskou republiku, bude Vám dle platných daňových zákonů k ceně e-booku připočteno DPH ve výši 20%.

Máte nějaké otázky?

Napište mi na petra@petra-vesela.cz.

Ráda Vám pomohu a poradím.