ThetaHealing®

Objevte světově známou metodu energetického léčení své mysli, těla a duše. A zažijte zázraky ve svém životě. 

  • Láká vás vyzkoušet techniku energetického léčení ThetaHealing® a vytvořit dlouhodobou pozitivní změnu ve svém životě?
  • Chcete zjistit, odkud pocházejí vaše přesvědčení a pocity, a jak nahradit limitující přesvědčení těmi, které vás budou podporovat?
  • Rádi byste si změnou svých přesvědčení vytvořili svoji realitu takovou, jakou jste vždycky chtěli mít?

ThetaHealing® je metoda energetické léčby, která pracuje s frekvencí mozkových vln theta. O hladině théta můžeme mluvit jako o podvědomí a je to první fáze stavu snění. Máme v ní přístup k našim pocitům a přesvědčením, které předurčují naše myšlenky vedoucí k naší realitě ve všech oblastech - zdraví fyzické i duševní, hojnost, vztahy, prosperita.

Pokud činíme léčení v hladině théta, můžeme okamžitě cokoliv tvořit a měnit realitu.

K léčení dochází skrz napojení se na tvořivou sílu Zdroje. Jedinou podmínkou léčení je tedy to, že věříte v tuto tvořivou sílu Zdroje a je jedno, jak ji nazýváte.

Co vám ThetaHealing® může přinést?

  • Zlepšení fyzického i psychického zdraví.
  • Zpracování strachů a limitujících emocí.
  • Rozvinutí vašeho potenciálu.
  • Začnete si tvořit svoji realitu.
  • Dostanete se do rovnováhy.
  • Můžete očekávat změny okamžité, ale někdy je léčení dlouhodobým procesem.

V současné době poskytuji sezení pouze v on-line formě přes Messenger, WhatsApp nebo Zoom.

Objednat se můžete na emailu petra@petra-vesela.cz.

Co o spolupráci se mnou píší moje klientky?

Setkani s Petou bylo nevsedni. Z fotografie a vyctu vseho co umi jsem k ni citila velky respekt, kdyz jsem ji pak uvidela nazivo, pusobila tak lidsky a prirozene, ze jsem se hned mohla uvolnit a pripadat si jako na setkani s nekym koho znam. Pracuje rychle, jde k jadru veci, vi si rady. Probraly jsme co me aktualne tizi a zacala prace behem, ktere jsem byla fascinovana tim co vse jde zvladnout pres elektroniku. Citila jsem jak se me telo na ruznych mistech uvolnuje z napeti a prosvetluje, nekde naopak pocituje vetsi silu a oporu. Nejvic z naseho setkani vytezil maly syn. Citil moji plnou pritomnost, kdyz brecel byla jsem tam zcela pro nej. Ne maminka, ktere na piskovisti bezi hlavou prace, ale ktera ma kapacitu byt s dítetem a vnimat ho plne. Protoze poucky o respektujici vychove muzou byt fajn, ale bez toho, aby mel clovek na dite kapacitu, nemuzou byt funkcni. Dekuji za tvoji praci Peti a co umis.
Adéla Tomíčkováwww.facebook.com/groups/pozvidomuradost
Ahoj Peti, děkuji děkuji za včerejšek.😊 Jsi skvělá, povedlo se Ti velmi rychle mě dostat tam, kam jsme potřebovaly a bylo to pro mě opravdu veliké AHA, jak se to všechno pospojovalo a vysvětlilo navzájem. 🙂 Dostala jsem včera fotky od fotografky, do 1 h v noci jsem nad nimi seděla a vybírala na prodejku. No nestihla jsem prodejku do půlnoci, je to ještě hodně práce. Ale celý den jsem byla ve skvělé náladě, zpívala jsem si mantru v metru mezi lidmi a ty lidi se na mě usmívali. 🙂 No pokud dnes dokončím prodejku, byla by to pro Tebe i Mišku, co mě fotila, úplně nejlepší reklama. Protože jsem ji odkládala týdny. Protože jsem se týdny přesvědčovala, že si jdu svým tempem, ale vlastně nic nedělala (občas dala něco do skupiny). Byla jsem totálně zaseknutá. Pak jsem se probrala kvůli soutěži od Lucky, začala, ale zjistila, že se to stihnout nedá. Dnes už je po termínu, a místo toho, abych zklamaně zase odpadla, pracuju dál. 🙂 Tak pokud pojedu dál a dodělám ji, je to ženy především Vaše zásluha. 🙂 Cítím se požehnaná, že jsi mi Ty i Miška přišly do cesty. 🙂
Michaela Plzáková
Absolvovala jsem theta healing s Petrou. Jednalo se o léčení jednoho slabého a bolavého místa ve mně. Moc Ti, Péťo, děkuji, žes byla moji průvodkyní do mého nitra, k bolavému místu a u jeho léčení. Jestli máte v sobě také své slabé, bolavé místo, které potřebuje poznat, opečovat a poléčit a hledáte pro tento proces svého průvodce, Petru Vám moc doporučuji. Může být jemnou, laskavou, respektující a velice citlivou průvodkyní do hlubin Vaší duše tak, jako jí byla mně. A já Ti za to, Péťo, ze srdce děkuji.
Zdeňka Sokolováwww.psychologieturnov.com
Chci Ti moc poděkovat, Peti, za obohacující setkání s tebou. Máš příjemný zjev, milý a laskavý projev a byla jsem zvědavá, kam až se spolu dostaneme. Pracuji jako rodinná terapeutka a občas i sama potřebuji své téma posunout. Uvolnit další bloky, které se postupně objevují a být ready pro sebe a také pro své klienty. Sezení s Tebou bylo osvěžující, bylo příjemné sledovat, jak jdeš k jádru příčin. Prakticky hned jsem u mnohých cítila odezvu a uvolnění, u některých témat si ještě ověřím účinek ve své osobní praxi… Mám z toho přetrvávající pocit, že jsem volnější a mohu lépe čelit dalším výzvám, posouvat se na své cestě, více rozzářit své vnitřní světlo. Ráda jsem Tě poznala, objímám.
Jani Jiříčková
Theta healing s Péťou se mi moc líbil. Její napojení na Zdroj je excelentní a velice dobře vnímala a reagovala na reakce v mém těle tak jak šel proces sezení. Sezení mě osvěžilo a posílilo.
Markéta B.

Je pro vás právě teď ten správný čas vytvořit si realitu takovou, jakou jste vždy chtěli?

Cena - 2000 Kč / 1 hodina ThetaHealing®

⤵︎