Reference

Co o spolupráci se mnou píší moje klientky?

Když jsem se poznala s Petrou, už jsem měla za sebou řadu let seberozvoje. A tak jsem si myslela, že mě už nic nového nenadchne. Mýlila jsem se. Petra mi dala nahlédnout do Genových klíčů a suprově nabudila mou zvědavost, protože i ta ochutnávka na mě sedla jak dítě na hrnec. Samozřejmě jsem chtěla vědět všechno najednou. A protože je Petra profík, dokázala mi vyjít vstříc, aniž by porušila linii posloupnosti ve vedení klienta. Díky tomu jsem pochopila některé své vlastnosti, které u mě byly od dětství potlačovány, protože to nebylo v souladu s výchovou mých rodičů. Postupem času jsem je i já považovala za nedostatky. S Petrou jsem si uvědomila, jak bylo zbytečné je potlačovat a o kolik energie jsem se tím vlastně připravovala. Teď vím, že když se na to podívám přes Genové klíče, jaký potenciál či síla v nich dřímá. Jakoby se mi „rozsvítilo v hlavě“. Petra je prostě moje krásná další hvězdička, co mi svítí na cestu.
Hanka Vašíčková
Setkani s Petou bylo nevsedni. Z fotografie a vyctu vseho co umi jsem k ni citila velky respekt, kdyz jsem ji pak uvidela nazivo, pusobila tak lidsky a prirozene, ze jsem se hned mohla uvolnit a pripadat si jako na setkani s nekym koho znam. Pracuje rychle, jde k jadru veci, vi si rady. Probraly jsme co me aktualne tizi a zacala prace behem, ktere jsem byla fascinovana tim co vse jde zvladnout pres elektroniku. Citila jsem jak se me telo na ruznych mistech uvolnuje z napeti a prosvetluje, nekde naopak pocituje vetsi silu a oporu. Nejvic z naseho setkani vytezil maly syn. Citil moji plnou pritomnost, kdyz brecel byla jsem tam zcela pro nej. Ne maminka, ktere na piskovisti bezi hlavou prace, ale ktera ma kapacitu byt s dítetem a vnimat ho plne. Protoze poucky o respektujici vychove muzou byt fajn, ale bez toho, aby mel clovek na dite kapacitu, nemuzou byt funkcni. Dekuji za tvoji praci Peti a co umis.
Adéla Tomíčkováwww.facebook.com/groups/pozvidomuradost
Ahoj Peti, děkuji děkuji za včerejšek.😊 Jsi skvělá, povedlo se Ti velmi rychle mě dostat tam, kam jsme potřebovaly a bylo to pro mě opravdu veliké AHA, jak se to všechno pospojovalo a vysvětlilo navzájem. 🙂 Dostala jsem včera fotky od fotografky, do 1 h v noci jsem nad nimi seděla a vybírala na prodejku. No nestihla jsem prodejku do půlnoci, je to ještě hodně práce. Ale celý den jsem byla ve skvělé náladě, zpívala jsem si mantru v metru mezi lidmi a ty lidi se na mě usmívali. 🙂 No pokud dnes dokončím prodejku, byla by to pro Tebe i Mišku, co mě fotila, úplně nejlepší reklama. Protože jsem ji odkládala týdny. Protože jsem se týdny přesvědčovala, že si jdu svým tempem, ale vlastně nic nedělala (občas dala něco do skupiny). Byla jsem totálně zaseknutá. Pak jsem se probrala kvůli soutěži od Lucky, začala, ale zjistila, že se to stihnout nedá. Dnes už je po termínu, a místo toho, abych zklamaně zase odpadla, pracuju dál. 🙂 Tak pokud pojedu dál a dodělám ji, je to ženy především Vaše zásluha. 🙂 Cítím se požehnaná, že jsi mi Ty i Miška přišly do cesty. 🙂
Michaela Plzáková
Absolvovala jsem theta healing s Petrou. Jednalo se o léčení jednoho slabého a bolavého místa ve mně. Moc Ti, Péťo, děkuji, žes byla moji průvodkyní do mého nitra, k bolavému místu a u jeho léčení. Jestli máte v sobě také své slabé, bolavé místo, které potřebuje poznat, opečovat a poléčit a hledáte pro tento proces svého průvodce, Petru Vám moc doporučuji. Může být jemnou, laskavou, respektující a velice citlivou průvodkyní do hlubin Vaší duše tak, jako jí byla mně. A já Ti za to, Péťo, ze srdce děkuji.
Zdeňka Sokolováwww.psychologieturnov.com
Chci Ti moc poděkovat, Peti, za obohacující setkání s tebou. Máš příjemný zjev, milý a laskavý projev a byla jsem zvědavá, kam až se spolu dostaneme. Pracuji jako rodinná terapeutka a občas i sama potřebuji své téma posunout. Uvolnit další bloky, které se postupně objevují a být ready pro sebe a také pro své klienty. Sezení s Tebou bylo osvěžující, bylo příjemné sledovat, jak jdeš k jádru příčin. Prakticky hned jsem u mnohých cítila odezvu a uvolnění, u některých témat si ještě ověřím účinek ve své osobní praxi… Mám z toho přetrvávající pocit, že jsem volnější a mohu lépe čelit dalším výzvám, posouvat se na své cestě, více rozzářit své vnitřní světlo. Ráda jsem Tě poznala, objímám.
Jani Jiříčková
Theta healing s Péťou se mi moc líbil. Její napojení na Zdroj je excelentní a velice dobře vnímala a reagovala na reakce v mém těle tak jak šel proces sezení. Sezení mě osvěžilo a posílilo.
Markéta B.
Ráda si zvědomuji způsob fungování vlastní mysli a při práci se stíny se otevírá prostor k tomu jít hloub a vypnout naučené myšlenkové programy. S Péťou jsem se rozhodla pracovat na jednom z mých častých nešvarů a to je bezmyšlenkovité přijímání obsahu na sociálních sítích. Ve vizualizaci, kterou mě Péťa provedla, jsem si zvědomila důvod, proč to dělám a dostalo se mi vhledu, co je za tím. Uvědomění a změna si dosedaly postupně, ale teď s odstupem času můžu říct, že už podvědomě k tomuto způsobu prokrastinace neinklinuju. Pétino vedení je moc příjemné a intuitivní. Vizualizací umí provést jemně a při provázení je plně přítomná a naladěná na člověka, se kterým pracuje. Ačkoliv jsme se viděly poprvé, přišlo mi, že ji znám odjakživa a neměla jsem problém plně důvěřovat jejímu vedení. Děkuji za velice příjemnou zkušenost na cestě k sebepoznání.
Eva Šperkováwww.hybatelka.cz
Před rokem jsem chtěla založit dlouhodobé spoření do zlata, ale neměla jsem čas se tomu věnovat. Náhodou jsem narazila v podnikatelské skupině na Petru a řešila s ní tipy pro odstranění boreliózy a ona se mi zmínila, že se věnuje i finanční gramotnosti. Daly jsme se do řeči, protože obě jsme původně z bankovního prostředí. Přišlo mi vhod, že mi může pomoci i s investicí do kovů. Během týdne jsem měla založené spoření a později i bitcoin. Petra mi vše vysvětlila a dnes už si účty obsluhuji sama. Je to tak snadné. Navíc mám podporu u Petry a mohu s ní konzultovat aktuální pozici.
Anonymní reference