Provázím ženy na cestě k svobodě, lehkosti a zdraví

Jsem mentorka a koučka. Podporuji ženy na cestě k nalezení a ztělesnění jejich plné síly a potenciálu, aby mohly žít v lehkosti, svobodě a zdraví s pocitem spokojenosti a vnitřního klidu.

Mým cílem je sebevědomá a spokojená žena, která má strategii, jak dosáhnout svých snů.

 

Mentoringem podporuji klienty při vytváření zdravých životních návyků, změně životního stylu a při bylinné terapii boreliózy a koinfekcí k borelióze.

 

Navíc také otevírám klientům cestu k jejich finanční nezávislosti a stabilitě ochráněním jejich úspor skrz investice do fyzického zlata, stříbra a bitcoinu.

 

Mojí schopností je vidět souvislosti. Pomohu Ti podívat se na podstatu věcí, na možnosti, které člověk sám nevidí. Odhalovat souvislosti a nahlédnout na Tvoje schopnosti, dary a talenty. 

Pomohu Ti vykročit na cestu k sebepoznání a uvědomění toho, co je v životě Tvým záměrem, co Tě hluboce naplňuje, co je pro Tebe zdravé a co pro Tebe může být výzvou.

Mojí silnou stránkou při spolupráci je intuitivní nacítění Tebe a Tvého záměru a vhledy z toho plynoucí.

Miluji řešení zapeklitých výzev a nacházení cesty ven.

Naučím Tě najít správnou strategii ve Tvé konkrétní situaci. Vím, že všechno má svoje řešení. Poďme to spolu vymyslet.

Po 15 letech strávených širokou škálou činností v bankovnictví v Čechách i v zahraničí mně mateřství otevřelo cestu k zaměření se na činnosti, které mi celý život dávaly smysl. Na podporu sebe a okolí v sebeuvědomění a seberealizaci, na hledání cest k naší spokojenosti a vnitřnímu klidu.

Od roku 2017 jsem postupně vystudovala Akademii léčivé výživy, Českou školu Feng Shui, Školu Vědomého koučinku a Theta Healing. Prošla jsem kurzy pro certifikaci průvodkyň pro ženské kruhy a stínovou alchymii. Toto vše nyní využívám při svých konzultacích s klienty a dává mi to víru, že i v dnešní době můžeme zažívat vnitřní klid a pocit štěstí.

MŮJ PŘÍBĚH

Od dětství ve mně byla chuť učit se a dozvídat se nové věci. Ve škole mi při troše snahy šlo naučit se jakýkoliv předmět a tím pádem jsem nikdy neměla úplně jasno, jakým směrem se vydat. Na rozdíl od mnoha mých spolužáků jsem si nikdy nebyla stoprocentně jistá odpovědí na otázku, co bych jednou chtěla být a pořád netušila, co je tím mým "posláním". 

Výběr svého zaměření jsem směřovala hlavně podle toho, co bude užitečné a co jsem viděla ve svém okolí. Nicméně rozhodování bylo vše jiné, než že bych se skutečně zamyslela nad tím, co já sama bych ráda dělala a co mě bude dlouhodobě uspokojovat a dávat smysl.

Tehdy mi ještě nedošlo, že každý má svoji pravdu už dávno uvnitř sebe a pokud ji nasloucháme, ona nás vede tím správným směrem.

Tenkrát jsem úplně zapomněla, že ráda koukám na hvězdy, stavím města a obydlí ze stavebnic, klacků nebo mechu nebo si hraju v přírodě. Že ráda pozoruji glóbus, čtu o dalekých zemích, řeším hlavolamy nebo vedu dlouhé rozhovory s blízkými lidmi, plánuji strategie a podporuji lidi ve svém okolí v jejich snech. Nevěděla jsem, že dítě přirozeně ví, co ho baví, nemusí to hledat. Hraje si a automaticky dělá to, pro co bylo stvořeno.

 

Tenkrát mě vůbec nenapadlo, že něco z mých dětských radostí by se dalo přetavit do mého celoživotního zájmu.

Po určitém rozhodování jsem šla na Vysokou školu ekonomickou, která mě sice zas až tak nelákala ekonomií, ale mezinárodními vztahy, jazyky a setkáváním se s cizími kulturami. 

I další krok, nástup do velmi zaměstnanecky orientované mezinárodní banky mi přinesl posun dál, zažila jsem pocit sounáležitosti a také poznala práci v zahraničí, mnoho let práce na manažerské pozici a pochopila, jak důležitá je pro mě týmovost nebo variabilita aktivit, které vykonávám. Jak důležité je pro mě řešení zdánlivě neřešitelných situací a podpora ostatních v tom, aby oni sami mohli vzlétnout.

Stále všechny moje činnosti byly jako střílení na slepo, protože jsem v podstatě nevěděla, co mě baví a že práce může být i plně smysluplná pro duši člověka.

Už tenkrát jsem trpěla různými zdravotními problémy a postupem času začala chápat, že mi moje tělo naznačuje, že je čas začít poslouchat sebe skutečně zevnitř. Neškatulkovat se podle toho, jak společnost žádá. Zamyslet se nad tím, co mi dává smysl, čemu bych se skutečně ráda věnovala a co mi bude energii dodávat, nikoliv brát.

S mateřstvím se mi otevřela nová vnímání světa.

Vytvořila jsem blog o přirozeném mateřství a kontaktním rodičovství, čímž jsem se spolu s péčí o děti realizovala.

Pro mě jako člověka s množstvím zájmů bylo těžké si ujasnit, čemu se dál věnovat, co si vybrat a jestli něco z mých zájmů je to, čemu bych se chtěla věnovat profesně. 

 

Dalším krůčkem na mé cestě byla chronická nemoc, která mě na několik let zastavila a donutila mě přehodnotit mnohá rozhodnutí, která jsem v životě udělala, zastavit se v přítomném okamžiku a vnímat všechny dary a překážky života úplně novým pohledem.

Na čas jsem naprosto opustila prostředí počítače a elektroniky, vzdělávání se čtením knih a učila se školou života. Praktikovala iyengar jógu, byla s dětmi a učila se přijímat plynutí života.

Více jsem se začala věnovat studování vlivu bylin na naše zdraví a podařilo se mi zdolat příznaky chronické neuroboreliózy. Vedlo mě to postupem času k začátku poskytování poradenství při nasazování Buhnerova bylinného protokolu na léčbu boreliózy a jejích koinfekcí.

Velmi ráda také pracuji s tématem multipotenciality a zkoumání vlivu multipotenciality na naše emoce, jednání a náš život, protože to tak bytostně znám.

Má studia

  • Před lety jsem vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a poté i britskou finanční certifikaci ACCA.
  • Když jsem začala dávat první příkrmy své první dceři, uvědomila jsem si, že jídlo je zásadní zdroj pro naše zdraví, tělo i mysl. Tehdy jsem vystudovala Akademii léčivé výživy v Praze.
  • Dlouho jsem toužila věnovat se i harmonizaci prostoru prostřednictvím Feng Shui, které mě fascinovalo už mnoho let. Vystudovala jsem Českou školu Feng Shui a po druhém porodu začala s poradenstvím.
  • Po mnoha letech zkušeností s koučinkem, korporátním i životním, jsem se certifikovala jako kouč ve Škole vědomého koučinku, abych mohla dál podporovat své klienty na jejich cestě za sebeuvědoměním formou koučinku. 
  • V návaznosti na chronickou boreliózu jsem se začala věnovat Theta Healingu a v současné době mám certifikaci Theta Healing Advanced DNA Practitioner.
  • Prošla jsem výcvikem Stínové alchymie a v praxi ráda užívám práci se stíny, která umí krásně posvítit na naše skrytá přesvědčení.
  • Nedávno jsem dokončila školu Eckharta Tolleho School of Awakening.
  • Jsem členka Kontemplačního Kruhu Genových klíčů.

Tyto činnosti tvoří základ služeb, kterými podporuji klientky směrem k svobodě, lehkosti a zdraví.

Mým přáním je ukazovat ženám, že síla měnit náš život k lepšímu v nás už je, že ji nemusíme nikde hledat.

 

Každá jsme jiná, jedinečná a úžasná taková, jaké jsi.

Pomáhám ženám zvýšit sebevědomí, sebejistotu a nasměrovat se tam, kam je duše táhne. 

Pořád je ve mě ta holka, která hledala cestu, ale zároveň už dnes vím, že pro mě právě tohle je cesta.

Potřebuji mít svobodu jednat na základě myšlenek, které ve mně vzbuzují radost a vášeň a rychle zhmotňovat svoje nápady. Jen tím mi setrvává inspirace. Už vím, že navzdory tomu, co jsem často slyšela, je v pořádku mít tuto svobodu možností a moci přeskakovat mezi nimi. Mít možnost přeskočit několik kroků a zase se k nim vrátit. Opouštět věci, které mi přestávají dávat smysl, abych se vracela k těm, které smysl dávají. Takto jsem se po letech znovu vrátila k finančnictví, i když úplně z jiné strany. Místo bankovnictví učím klienty zdravým finančním návykům, včetně rozprostřeného investování do různých oblastí, včetně zlata a bitcoinu.

Pochopila jsem, že tak, jak to mám, jsem v pořádku a že mým úkolem je ukazovat ostatním neomezenost možností a svou multipotenciální náturou bourat zažitá přesvědčení ohledně kreativity a práce. Vše mi do sebe zapadlo, včetně mého hledání jednoho směru v dětství. Proto mi připadalo, že hledám, protože vždy jsem byla nastavena právě na multipotencionalitu. 

Dnes už jsem navíc i spokojená maminka a manželka, která má ráda zdravé jídlo, přírodu a setkávání se s podobě naladěnými lidmi. Ale kromě toho i cestování, jachting, moře a objevování stále nových věcí.

Hledáte sami sebe?
Ráda vám budu průvodkyní na vaší cestě.

Petra Veselá